parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe+48 884 800 116
parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Parapety zewnętrzne

parapety zewnętrzneParapety zewnętrzne są niezbędnym elementem każdego okna. Odprowadzają one wodę spływającą z okien i tym samym ochraniają elewację zewnętrzną przed zaciekami i zawilgoceniem.

Aby dobrze i długo spełniały swoją funkcję, materiały na parapety zewnętrzne muszą być odporne na oddziaływanie wody i światła słonecznego. W naszych warunkach klimatycznych ich powierzchnia powinna być odporna na zmiany temperatur, a także na zanieczyszczenia rozpuszczone w wodzie deszczowej lub w śniegu.

Wybierając parapet zewnętrzny warto zwrócić uwagę na to, by był on dopasowany do elewacji zewnętrznej budynku. Odpowiednio dobrany parapet zewnętrzny może być dodatkowym elementem dekoracyjnym naszego domu.

Kamień naturalny posiada cechy, które zapewniają, że parapet z niego wykonany i zamontowany na zewnątrz budynku będzie spełniał swoje funkcje przez wiele lat.