parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe+48 884 800 116
parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Kwarco-granit

Kwarc to jeden z najtrwalszych minerałów występujących na ziemi, co sprawia, że elementy wykonane z tego kamienia są bardzo odporne na ścieranie. Kwarc posiada także dużą odporność na wysoką temperaturę. Parapety kamienne wykonane z kwarcu są odporne na szkodliwe działanie pleśni i bakterii.

Elementy wykonane z kwarcu nie ulegają poplamieniu i są łatwe w pielęgnacji a bogata paleta kolorów daje ogromne możliwości aranżacyjne. W naszej ofercie kwarc występuje jako konglomerat kwarcowy – kwarcogranit.

Kwarcogranit to materiał powstały w wyniku połączenia kwarcu (ok. 90% składu) i spoiwa w postaci żywicy poliestrowej. Daje to możliwość stworzenia wyszukanych wzorów i kolorów niedostępnych w przypadku kamieni naturalnego. Konglomerat kwarcowy jest odporny na działanie kwasów, płynów i produktów spożywczych.

Konserwacja parapetów z kwarcogranitu polega na regularnym myciu wodą z detergentem. Taka pielęgnacja jest wystarczająca do zachowania doskonałej czystości parapetów.

biały
biały - parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe
beżowy
beżowy - parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe
szary
szary - parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe