parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe+48 884 800 116
parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Parapety granitowe

parapety granitoweGranit dzięki swym naturalnym właściwościom nadaje się idealnie na parapety wewnętrzne, a także na parapety zewnętrzne. Granit to jeden z najtwardszych kamieni występujących na ziemi. Często jest wykorzystywany do wytwarzania różnych elementów budowlanych takich jak blaty granitowe, kominki z granitu i parapety granitowe. Jego wysoka twardość nie jest jednak utrudnieniem w wykonywaniu parapetów. Za pomocą nowoczesnych technologii obróbki kamienia, możemy uzyskać idealnie wypolerowaną powierzchnię, frezowane lub zaokrąglone krawędzie granitowego parapetu. Profesjonalna obróbka i prawidłowy montaż wykonane przez naszych pracowników sprawią, że parapety z granitu staną się nie tylko niezbędnym wyposażeniem okna, ale również ozdobą mieszkania lub domu.

Parapet kamienny spełnia w danym pomieszczeniu funkcje dekoracyjne. Granit jest skałą o złożonej budowie. W jego skład wchodzi kilka minerałów. Sprawia to, że wszystkie parapety wykonane z granitu, mają różnorodną i niepowtarzalną strukturę oraz ciekawą kolorystykę. Po wypolerowaniu z kamienia granitowego wydobywane są wszystkie jego barwy i faktury.

W ofercie naszej firmy znajduje się ponad 60 rodzajów granitu, co pozwala wykonać parapety z granitu dla nawet najbardziej wymagających klientów i dopasować do kolorystyki i stylu architektonicznego budynku.