parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe+48 884 800 116
parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Parapety kamienne wewnętrzne

parapety kamienne wewnętrzneParapety okienne umieszczone we wnętrzu budynku są tak samo ważnym elementem wystroju pomieszczenia, jak wykończenie ścian czy podłogi. Dlatego przy wyborze materiału na parapety wewnętrzne należy poświęcić im trochę uwagi. Jeżeli parapety wewnętrzne są starannie dobrane i harmonizują z pozostałymi elementami dekoracyjnymi, stają się dodatkową ozdobą wnętrza.

Każdy parapet należy dopasować do określonego miejsca.  Należy zwrócić uwagę nie tylko na jego wymiary. Powinniśmy wybrać także odpowiedni kształt, kolor oraz materiał, z jakiego zostanie wykonany. Prawidłowo dobrany i wykonany parapet wewnętrzny może być bardzo praktyczny i służyć nie tylko jako półka na doniczki z kwiatami.

Materiałem najbardziej trwałym i doskonale nadającym się na parapet wewnętrzny jest kamień naturalny. Parapety kamienne są niezniszczalne i eleganckie. Dzięki wypolerowanej powierzchni łatwo je utrzymać w czystości. Różnorodność kamienia naturalnego powoduje, że parapety kamienne są dostępne w wielu ciekawych i niepowtarzalnych kolorach.

Specyficzne właściwości kamienia naturalnego i zastosowanie nowoczesnych technologii jego obróbki sprawiają, że parapety z marmuru, granitu lub innych kamieni mogą mieć niestandardowe wymiary, kształty oraz wykończenia krawędzi.