parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe+48 884 800 116
parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Parapety granitowe wewnętrzne

parapety wewnetrzne granitoweParapety wewnętrzne mogą być wykonane z prawie każdego rodzaju kamienia. Jednym z najczęściej stosowanych kamieni naturalnych do wyrobu parapetów jest granit.

Wewnętrzne parapety granitowe są bardzo estetyczne i poprawiają wygląd każdego pomieszczenia. Szeroka gama kolorów kamienia granitowego pozwala wybrać odpowiedni parapet do charakteru wnętrza. Obróbka kamieniarska granitu pozwala wyprodukować parapety wewnętrzne w różnych kształtach, rozmiarach i wykończeniach krawędzi. 

Ze względu na swoje właściwości granit jest bardzo dobrym materiałem na parapety wewnętrzne. Jest on bardzo wytrzymały na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Po impregnacji jest odporny na działanie kwasów, płynów, wilgoci, światła słonecznego i wysokich temperatur.

Oferowane przez naszą firmę parapety z granitu można zamontować do każdego rodzaju okna PCV, do okien drewnianych i wykonanych z aluminium.