parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe+48 884 800 116
parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe parapety kraków, marmurowe, granitowe, kamienne, łazienkowe

PRODUKCJA – MONTAŻ – SPRZEDAŻ

Parapety wewnętrzne

parapety wewnętrzneParapety pełnią rolę nie tylko wykończenia okna, ale także są istotnym elementem wykończenia wnętrza, który podkreśla jego styl i charakter.

Parapety wewnętrzne powinny być odpowiednio dobrane i dopasowane do mebli, koloru ścian i podłogi. Gdy dobierzemy kształt parapetu i jego kolor do innych elementów wystroju wnętrza stanie się on dodatkową ozdobą naszego domu.

Parapet wewnętrzny może spełniać wiele funkcji i nie musi być tylko miejscem do ustawiania doniczek z kwiatkami. Może służyć jako np. oryginalna półka. Parapet wewnętrzny o większych wymiarach może być nietypowym miejscem do siedzenia.

parapety wewnętrzne

 

Przy wyborze materiałów na parapet wewnętrzny powinniśmy zwrócić uwagę na trwałość materiału z jakiego jest zrobiony i na sposób jego konserwacji, bowiem będzie on służył nam przez długi czas i nie powinien tracić swoich walorów estetycznych.

Najlepszym materiałem do wyrobu parapetów wewnętrznych jest oczywiście kamień naturalny. Tylko zastosowanie kamienia gwarantuje, że funkcjonalność i estetyka parapetów nie zmieni się przez wiele lat.